19 Nisan , 2024, 18:11:30

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Adetten Kaç Gün Önce Test Pozitif Çıkabiliir?

Başlatan hasretALİ, 14 Ocak , 2010, 12:08:25

« önceki - sonraki »

.:.Zamansız.:.

Alıntı yapılan: teacher44 - 18 Ocak , 2010, 18:15:10
:k06: :k06: :k06: benmkide 25 kasımdı tatlımm...

başka yerde hesaplıyorum 7+5 im lilypie 1 gün fazla yazıyro diye eksik girdim lilypie de seninde öle sanırım 7+4 olmalısın sende  :k06:

teacher44

ben tam zamanını girdim ama bazen 1 gün önden gittiği oluyo tatlım...
BAL KÜPÜM,ŞEKER TOPAĞIM 15 + 0 :)

HAYATIMIN ANLAMI...

hapyy

haydibebeğim

Alıntı yapılan: ESİNCİK - 18 Ocak , 2010, 16:41:37
Kızlar adetime 3 gün var, hamileysem idrar testinin artık pozitif çıkması gerekmez mi? hala negatif. Kesin yok artık di mi? Zaten yumurtlama gününü kaçırmıştık çok üzülüyorum:( Hiç umudum yok bu ay.

hayır esincim adet günüden en az 2-3 gün geçmiş olmalı idrarda çıkması için.daha erken yani.inş hamişsindir.

ESİNCİK

PEKİ HAMİLE OLUP DA "BENİM İDRARDA ÇIKMAMIŞTI, NEGATİFTİ" DİYEN VAR MI?
BEN ŞU ANDA BİLEMEZ MİYİM YANİ???
TÜH YA EN KRİTİK YUMURTLAMA ÖNCESİ 2 GÜNÜ KAÇIRDIK BU AY.
İLK DENEMYDİ BU AMA ZAMANLA BEKLEMEYE ALIŞIRIM HERHALDE, SAÇMA BİR SABIRSIZLIK BENİMKİ..

*ℂ⋆ ece su ℂ⋆*

Alıntı yapılan: ESİNCİK - 18 Ocak , 2010, 21:03:16
İLK DENEMYDİ BU AMA ZAMANLA BEKLEMEYE ALIŞIRIM HERHALDE, SAÇMA BİR SABIRSIZLIK BENİMKİ..

esincik merak etme,bu ay olacağı varsa yumurtlamadan iki gün öncesi önemli değil.yumurtlama sonrası da önemli ki.spermler bi haftaya kadar canlı kalabiliyolar.inş hamilesindir canım.

ESİNCİK

Alıntı yapılan: *ℂ⋆ ece su ℂ⋆* - 19 Ocak , 2010, 00:22:42
Alıntı yapılan: ESİNCİK - 18 Ocak , 2010, 21:03:16

esincik merak etme,bu ay olacağı varsa yumurtlamadan iki gün öncesi önemli değil.yumurtlama sonrası da önemli ki.spermler bi haftaya kadar canlı kalabiliyolar.inş hamilesindir canım.

HADİ BAKALIM İNŞ SABREDİCEM. AMA GÜNDE 3 KEZ TEST YAPIYORUM DAHA AÇIK PEMBE BİLE GÖRMEDİM:(

*ℂ⋆ ece su ℂ⋆*

sabah ilk idrarınla yapsan yeter canım,günde 3 kere yapmana gerek yok ki.
hatta adetin bi iki gün geçsin sonra yap bence.

ESİNCİK

Alıntı yapılan: *ℂ⋆ ece su ℂ⋆* - 19 Ocak , 2010, 00:31:41
sabah ilk idrarınla yapsan yeter canım,günde 3 kere yapmana gerek yok ki.
hatta adetin bi iki gün geçsin sonra yap bence.
YA HAKLISIN CNM EN MANTIKLISI O AMA BEN MANTIKLI OLAMIYORUM. DÜN GECE MİDEM BULANDI GİBİ GELDİ PSİKOLOJİK:)BÜTÜN GECE NÖBETÇİ ECZANELERİ GEZDİK FORTEL GEBELİK TESTİ BULMAK İÇİN. AMA BULAMADIK..GÜYA O ÇOK ERKEN HABER VERİOMUŞ. NEYSE BEKLİYCEM BİKÇ GÜN

♥.♥.♥.maviçiçek.♥.♥.♥

Kızlar adetime 3 gün var, hamileysem idrar testinin artık pozitif çıkması gerekmez mi? hala negatif. Kesin yok artık di mi? Zaten yumurtlama gününü kaçırmıştık çok üzülüyorum:( Hiç umudum yok bu ay.

günaydın kızlar, valla esin'cik aklımdaki başlığı sen açmışsın çok sevindim :) bende 18 ocak'ta olacaktım olmadı hala, pzr günü de dayanamadım senin gibi test yaptım ama tek çizgi çıktı.. galiba kendi kendimi strese soktum.. adetimde gelmez oldu, bi an önce gelse de bende rahatlıyım oda dimi ama  :cildir: :cildir:
yeni çalışmlara bakalım  :k06: :k06: :k06:

****SeRaP-27****

Alıntı yapılan: '''''''sibel'''''' - 18 Ocak , 2010, 16:54:41
Alıntı yapılan: SeRaP-27 - 18 Ocak , 2010, 16:46:13
sibeeel kız napıyonnn

ayy sekerimm ne olsun aynı tatlımm sen nasılsınnnn ne yapıyonn görüşemiyoruzzz

valla ne olsun şekercim bekliyoz hamile kalmayı :)
Allahımmmm binlerce kez teşekkürler sen evladımı koru ya rabbimmmmmmm

ESİNCİK

Alıntı yapılan: maviçiçek - 19 Ocak , 2010, 09:13:59

günaydın kızlar, valla esin'cik aklımdaki başlığı sen açmışsın çok sevindim :) bende 18 ocak'ta olacaktım olmadı hala, pzr günü de dayanamadım senin gibi test yaptım ama tek çizgi çıktı.. galiba kendi kendimi strese soktum.. adetimde gelmez oldu, bi an önce gelse de bende rahatlıyım oda dimi ama  :cildir: :cildir:
yeni çalışmlara bakalım  :k06: :k06: :k06:
kan testi yaptırsana şekerim belki vardır da idrarda çıkmıodur..

♥.♥.♥.maviçiçek.♥.♥.♥

sen yaptırdın mı canım kan testini? ben evdekinde negatif çıktı diye kan yaptırmak istemiyorum nedense.. hevesim yok, sadece bi an önce adet olsam da bitse diyorum.. daha önce hiç ama hiç gecikmedi en fazla 28.gün olur.. 29.u hiç görmedim diyebilirim...  :dontknow:

ESİNCİK

Alıntı yapılan: maviçiçek - 19 Ocak , 2010, 14:21:24
sen yaptırdın mı canım kan testini? ben evdekinde negatif çıktı diye kan yaptırmak istemiyorum nedense.. hevesim yok, sadece bi an önce adet olsam da bitse diyorum.. daha önce hiç ama hiç gecikmedi en fazla 28.gün olur.. 29.u hiç görmedim diyebilirim...  :dontknow:
yok cnm benm daha gecikmedi adetim. hep 30.gün olur, yani 22-23ü gibi bekliyorum adet. Gecikirse kan testi yaptırırım. Ama sende umut var..Ben değilimdir bence, zaten önemli ilişki günlerini kaçırdık biz bu ay hiç umudum yok.

♥.♥.♥.maviçiçek.♥.♥.♥

hayırlısı olsun hepimiz için canım... ben illa bu ay olsun demiyorum ama merak ediyorum.. olmadıysa da o belli olsun .. dimi ama :)