Adetten Kaç Gün Önce Test Pozitif Çıkabiliir?

Başlatan hasretALİ, 14 Ocak , 2010, 12:08:25

« önceki - sonraki »

hasretALİ

14 Ocak , 2010, 12:08:25 Son düzenlenme: 15 Mart , 2010, 11:22:46 g10ca
slm arkadaşlar hepinize hayırlı olsun diyorum rabbim inşallah kucağınıza almayı da nasip eder... sorum idrar da ne zaman öğrendiniz  hamile oldunuzu

miray

canım ben adetime 2 gün varken yapmıstım cıkmıstı ama kişiye göre deişebiliyo sanıyorum
senin kac gün gecti  ???

hasretALİ

benim daha önce 2 gebeliğim rabbim nasip etmedi ikisini adet günü öğrendim  şimdi 3 inşallah rabbim verir 18 20 gün arası olmam gerek yaptım çıkma şimdi hiç bişey hissetmiyorum ya moralim bozuldu biliyorum erken ama hani bu zamanlarda öğrene var mı ki die merak ettim keşke geçse de hamile kalsam :'(

miray

allah gönlüne göre versin canım
inş hamilesindir  :amin:

hasretALİ

Demet_dk

umutsuz olma moralinide bozma
kısa zamanda hamile olursun inşallah
Allah gönlüne göre versin :amin:

--elif--

cnm ben idrar testi yaptığımda 3 gün geçmişti hatta dra gittim daha çok yeni kaç günlük olduğu bile belli deil demişti moralini bozma cnm vardır inş. :amin:

hasretALİ

gndın arkadaşlar ben dayanamayıp bu günde kanda baktırıcam :k06:

ESİNCİK

Kızlar adetime 3 gün var, hamileysem idrar testinin artık pozitif çıkması gerekmez mi? hala negatif. Kesin yok artık di mi? Zaten yumurtlama gününü kaçırmıştık çok üzülüyorum:( Hiç umudum yok bu ay.

****SeRaP-27****

canım üzülme olsun yoksa yok bi sonraki aya kısmet vee hemen umutsuzlukta yok bi geçsin bakalım adetin bekle bakalım birazz
Allahımmmm binlerce kez teşekkürler sen evladımı koru ya rabbimmmmmmm

hasyet

adetten sonra belli oluo benim bildiğim öncesi zaten çıkmıyomuş idrardaa galibaa ümitsiz olmaa canım..benim 2 gün geçtikten sonra yaptım çıkmadı ama hala ümidim var
DaraLdığın ZamanLar oLacaktıR Hayat Denen Nefes aRaLarında.Taşıdığın Beden AğıR BiLe GeLecektiR ZamanLa RuhuNa.KaranLıktan Ve YaLnızLıktan Ne Kork NeDE Gözyaşı oLup Aksın HüzünLer O gözLerinden..Unutmaki Her Gece iki Gündüz Arasındadır..

masalım

canım daha adetin geçmemişki yaa bak benim 3gün geçti hala yok testte çıkmadı üzülme olurrr

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

canım adetten önce testte pozitif cıkmaması nrmal idrarda cok gec cıkıyo adet gectikten 10 gün sonra net sonuc veriyo idrar testinde
ALLAH IM BANA VERMİŞ OLDUGUN EMANETlerini BANA BAGISLA YA RABBİM

****SeRaP-27****

Allahımmmm binlerce kez teşekkürler sen evladımı koru ya rabbimmmmmmm

teacher44

canım benm adetime 4 gün kala yapmıştım çıkmıştı ama bu çok ender bi durum..adetten 1 hafta geçmesi gerek diye biliyorum idrar testinde..ama kanda daha çabuk çıkıyo..
BAL KÜPÜM,ŞEKER TOPAĞIM 15 + 0 :)

HAYATIMIN ANLAMI...