kızıma sütü nasıl sevdirebilirim

Başlatan miray, 14 Ocak , 2010, 12:03:38

« önceki - sonraki »

miray

benim kızım 18 aylık ve sütü hiç sevmiyo  :'(
sadece geceleri 50 cc zorla içirebiliyorum  :'(
ne yapmam gerekiyo bilmiyorum
cünkü süt cok önemli gelişimi için..

Demet_dk

nesquik le falan denesen olurmu acaba  :dontknow:
sever inşallah

miray

demet cim denedim malesef öylede içmiyo  :'(  :y25:  :cildir:

miray

kızlar tecrübeli anneler  :director: size diyorum ne yapabilirim sütü sevmesi için  :dontknow:

βαlκιz

süte yenimi başlıcan ben 10 aylıkken başladım süt vermeye maşşallah 250 cc daha fazlasını falan içiyolarr
geç başlarsan içmezzler sevmez demişlerdi  ::)
inş. seninkide severr muz falan katsan yada muzlu sütlerden versen
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

miray

yok canım12 aylıkken basladım ama ozamandan beri böyle zorla içiyo sütü
sadece gece içiyo  :y25:

ponçik

canım ben de 12 aylıkken süt verdim hiç sevmedi , 2-3 kez sinirlenerek döktüm sütleri , aptamil junior verdim onu da sevmedi, 2-3 aylıktan beri  aptamil toz olanlardan kullanıyordum, 14 aylık olana kadar ondan devam ettim , sonra pınar süt verdim , sevdi ve içti , o günden sonra hep aynı markayı aldım , sen de belki farklı markaları deneyebilirsin, bir süre ara ver istersen , peynir yada yoğurt seviyorsa onlardan vermeye çalış, sonuçta hepsi de süt ürünü ,
umarım ilerleyen zamanda sever  :icon_thumright:

βαlκιz

beynir ve yogurt yiyosa sorun olmaz canım sen degişik markalarda dene goncanın dediği gibi
benim oğlandan biri ayran hastasıı biberona dolduruyorum 250 cc falan içiyo çok seviyooo sütüde iyiki erken başlamışım yoksaa bende içmeselerdi üzülürdümmm  :y25:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

miray

Alıntı yapılan: g10ca - 19 Ocak , 2010, 15:23:50
canım ben de 12 aylıkken süt verdim hiç sevmedi , 2-3 kez sinirlenerek döktüm sütleri , aptamil junior verdim onu da sevmedi, 2-3 aylıktan beri  aptamil toz olanlardan kullanıyordum, 14 aylık olana kadar ondan devam ettim , sonra pınar süt verdim , sevdi ve içti , o günden sonra hep aynı markayı aldım , sen de belki farklı markaları deneyebilirsin, bir süre ara ver istersen , peynir yada yoğurt seviyorsa onlardan vermeye çalış, sonuçta hepsi de süt ürünü ,
umarım ilerleyen zamanda sever  :icon_thumright:

inş canım tesk ler
benimde denemedigim marka kalmadı
sonuc aynı sevemedi bi türlü işte
yogurdu seviyo biraz bende genelde yogurt veriyorum
artık yapacak bişey yok malesef
kac aydr ugrastım içmiyo  :-\

ZyNp

allah yardımcın olsun bende içemıyorum kocakadın ıcemıyorum  :k06:valla bebıs napsın zavallım gıkı bıle cıkmaz

miray

Alıntı yapılan: BaLkIzZzZ - 19 Ocak , 2010, 15:27:02
beynebe bisküvüsü vve yogurt yiyosa sorun olmaz canım sen degişik markalarda dene goncanın dediği gibi
benim oğlandan biri ayran hastasıı biberona dolduruyorum 250 cc falan içiyo çok seviyooo sütüde iyiki erken başlamışım yoksaa bende içmeselerdi üzülürdümmm  :y25:
evet canım yogurdu da pek seviyo sayılmaz ama yiyo işte
bende yogurt veriyorum bol bol  :)

miray

Alıntı yapılan: ZYNP - 19 Ocak , 2010, 15:36:13
allah yardımcın olsun bende içemıyorum kocakadın ıcemıyorum  :k06:valla bebıs napsın zavallım gıkı bıle cıkmaz
evet canım bende içmem hiç sütü sevmem bana cekti heralde  :-\
esimde öyle diyo zaten annesi içmiyoki kızı içsin diye  :cildir:
hamişken de içmedim hiç yogurt yedim bol bol bide kasar peynirli tost
zaten hamişken anne neyi sever ve yerse bebişte onu severmiş  :binkybaby:

ZyNp

ayşegül0116

içine 2 3 tane cici bebe bisküvisi koy ben sütü hiç sevmem hamileyken böyle içtim çok lezzetli oluyo süt tadı olmuyo bi de öyle dene bakalım inşlhh sever cnm yaa  :-\

miray

Alıntı yapılan: ayşegül0116 - 19 Ocak , 2010, 15:47:40
içine 2 3 tane cici bebe bisküvisi koy ben sütü hiç sevmem hamileyken böyle içtim çok lezzetli oluyo süt tadı olmuyo bi de öyle dene bakalım inşlhh sever cnm yaa  :-\
saol canım sevdirmenin yollarını arıyorum denemedigim sey kalmadı bisküvyüde denedim ama malesef  :-\